SHOWBIZ

Dua Lipa thyen rekorde klikimesh me“Don’t Start Now”.

Dua Lipa është një nga emrat më në zë të muzikës dhe aktualisht një ndër artistet më të suksesshme. Së fundmi artistja ka shënuar një tjetër arritje të madhe në karrierën e saj, duke kaluar shifrën prej 500 milionë klikimeve në kanalin “YouTube” me këngën e saj “Don’t Start Now”. Kjo bëhet kënga e shtatë me videoklip nga artistja shqiptare, që e arrin këtë shifër rekorde të klikimeve.

Ajo numëron shumë projekte muzikore, me të cilat çdo herë kryeson tabelat, ndërsa lë pas shumë prej emrave të njohur të botës së muzikës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top