SHOWBIZ

Dueti mes Bardhit,Fifit dhe Dj Gimi-O do të publikohet së shpejti.

Këngëtari i njohur Bardhyl Idrizi (Bardhi) në një paraqitje të tij televizive, ka bërë të ditur se do të bashkëpunojë me këngëtaren, Fifi.

Të dy premtuan se do të jetë një hit i vërtetë dhe që do të publikohet më 10 dhjetor.

Ndërkohë, në rrjetin social Instagram, Bardhi ka postuar disa imazhe nga xhirimet.

Të tre artistët shiheshin duke bërë lëvizje para kamerës, ndërsa edhe të qeshurat mes njëri-tjetrit nuk mungonin.

Padyshim që ky bashkëpunim do të jetë i pëlqyer nga publiku.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top