SHOWBIZ

E keni par Dafinen me stil ndryshe te Flokeve ?

E keni par Dafinen me stil ndryshe te Flokeve ?

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar disa foto te reja me stilin e flokeve te veqant

Vitin e kaluar këngëtarja kishte zgjedhur që të bëhej tullace dhe mandej kishte debutuar me këtë stil të saj në këngën e saj hit të vitit të kaluar me reperen Tayna, “Bye, Bye”.

E që nga ajo kohë, Dafina edhe pse në disa këngë është paraqitur me paruke ajo ka realizuar edhe disa fotosesione të ndryshme të cilat tani ka zgjedhur që ti postojë.

Burimi: /GazetaExpress

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top