Uncategorized

Elita Rudi takon aktoren turke shumë të dashur për publikun shqiptar.


Elita Rudi dhe Gjiko po shijojnë disa ditë pushimi në Turqi, ku dhe festuan ditëlindjen e 28-të të moderatores.

Ditën e djeshme, Elita i ka surprizuar të gjithë teksa ka publikuar foto me një ndër aktoret më të dashura të shqiptarëve në serialet turke.

Bëhet fjalë për aktoren Melisa Asli Pamuk, e cila në Shqipëri njihet për rolin e Asu në serialin ‘’Kara sevda’’ dhe si Jasemin në ‘’Yeni Hayat’’, e cila ka ka një karrierë të suksesshme edhe si modele dhe në vitin 2011 është shpallur ‘’Miss Tuqia’’.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top