SHOWBIZ

Enca në kërkim të një mashkulli të ri.

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të komentuar në estraden shqiptare.

Kësaj radhe ajo ka bërë një postim të papritur, ndërsa bën të ditur se është në kërkim të një mashkulli të ri.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në Instastory, ku edhe ka kërkuar një letër aplikimi dhe arsyen që ata e dëshirojnë artisten.

Ndërkohë, ajo është duke marrë vëmendje të madhe të audiencës përmes pozave provokuese, duke theksuar linjat trupore.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top