SHOWBIZ

Eni dhe Genci të martuar tash e 3 vite?


Edhe pse për jetën profesionale japin detaje duke qenë mjaftë aktiv, për jetën private duket se kanë vendosur mirë ta mbajnë fshehtë.

Me një postim në Instagram, Eni zbuloi që dyshja kanë tre vite që janë martuar.

Çifti janë edhe në pritje të fëmijës së parë, ndërsa në fotografinë të veshur si nuse e dhëndër ka shkruar: “Zoti dhe Zonja Prelvukaj, të martuar që nga viti 2019.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top