SHOWBIZ

Era Istrefi thumbon Dafina Zeqirin

Pas dramës për një palë vathë, Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi nuk kanë kursyer sërish thumbat për njëra-tjetrën. Dafina ka publikuar disa fotografi në Instastory, ku shfaqet me baluke. Era publikoi më pas disa fotografi me një stil krejt ndryshe flokësh, gjithashtu dhe ajo me baluke.

Krahas fotografive, këngëtarja ka shkruar: “Trend bëj, nuk ndjek”. Ky mesazh është parë si një mesazh ndaj Dafina Zeqirit pas akuzave që hodhi ndaj saj për një palë vathë. Disa javë më parë, Dafina thumboi Erën se kishte kopjuar vathët e saj me perla, në klipin që priste të sillte.

Asokohe, Era publikoi një fotografi me Mozzik-un duke paralajmëruar këngën më të re. Në fakt, ishin vathët e Erës që bënë bujë pasi kënga që paralajmëruan nuk u publikua kurrë për për arsye që ende nuk dihen.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top