SHOWBIZ

Ermal Fejzullahu bashkon forcat me dy reperët më të njohur.

Tre artistët Ermal Fejzullahu,Majk dhe Getoar Selimi kanë vendosur të na suprizojnë dhe të bashkojnë forcat së bashku.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Ermali, i cili ka zbuluar së fundmi se ky projekt është gati pasi xhirimet kanë përfunduar dhe videoklipi pritet të publikohet së shpejti.

Duke pasur parasysh suksesin që kanë të tre artistët, kjo këngë padyshim do të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top