SHOWBIZ

Ermal Fejzullahu i bën vetes një dhuratë luksoze.

Ermal Fejzullahu ka treguar shpesh se bën një jetë mjaft luksoze dhe në fakt është profesioni i tij që ja lejon këtë gjë. Ai është një ndër këngëtarët shqiptarë më të kërkuar e njëkohësisht më të paguar, ndaj ka arritur shumë gjatë karrierës së tij artistike.

Së fundmi ai i ka bërë vetes dhuratë një makinë tepër luksoze. Ditën e djeshme ai ka zbuluar përmes adresës së tij në Instagram se ka blerë një makinë “BMW X5” të modelit më të fundit.

Përshëndeteni bishën time të re”, ka shkruar Ermali përkrah fotove të makinës së tij.

Thuhet se makina e këngëtarit kap vlerën e 100 mijë eurove, duke qenë se është një nga modelet e fundit që është hedhur në treg.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top