SHOWBIZ

Ezo Menic publikon projektin e ri

Këngëtarja bukuroshe Ezo Menic,që gjithmonë bën bujë me zërin dhe projektet e saj të mrekullueshme ashtu siç kishte paralajmëruar,rreth dy ditë më parë ka sjellur projektin e saj më të ri.

Nuk është lehtë,titullohet kënga e re me videoklip të përgatitur deri në detaje dhe me një interpretim të shkëlqyeshëm.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top