SHOWBIZ

Fansat janë më të bindur se kurrë që Loredana është shtatzënë.

Ka më pak se një javë, që në rrjete sociale po qarkullon një imazh i kapur në një video ku shfaqet Loredana, e cila nxiti spekulimet se reperja është shtatzënë për herë të dytë.

Më poshtë është imazhi i parë që ka bërë xhiron e rrjetit, me shumë fansa që besojnë se ajo po pret edhe një fëmijë.

Por së fundmi, një tjetër fotografi bindi edhe më tepër fansat rreth spekulimeve për një shtatzëni të mundshme.

Reperja pozon e veshur me tuta blu dhe një pallto e ngjyrës së njëjtë, dhe abdomeni i saj duket më i rrumbullakosur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top