SHOWBIZ

Fansi e surprizon gdhend në trup tatuazhin kushtuar artistes shqiptare.

Bebe Rexha padyshim që ka fansa të flakë dhe këtë e vërtetoi njëri nga ata përmes një surprizë që i bëri artistes shqiptare.

Ai ka treguar me anë të rrjeteve sociale se ka realizuar një tatuazh, të cilin ia kushton asaj. Fansi i Bebes bëri tatuazh një prej imazheve më të komentuara të saj, duke e gdhendur atë në trup. Këngëtarja e postoi në Instagram foton dhe më e lumtur s’mund të ishte.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top