SHOWBIZ

Fifi fshin të gjitha postimet me Adisin në rrjetet sociale

Këngëtarja Filloreta Raçi (Fifi) dhe partneri i saj Adis Patushi janë përfolur gjatë në mediat rozë që pasi dolën publikisht si çift.

Së fundmi këngëtarja ka fshirë çdo postim në rrjetin social Instagram, përfshirë edhe fotot me partnerin e saj, Adis Patushin. Mirëpo, Fifi ka lënë vetëm postimin e ndarë mbrëmjen e djeshme, krahas së cilit shkruhet thjesht, “Vëmendje” dhe data 1 nëntor e këtij viti. Në dukje ky është një projekt i ri i këngëtares, e cila me sa duket ka mbështetjen e plotë të Adisit. Ky i fundit nuk i ka kursyer postimet në profilin e tij, për projektin e Fifit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top