SHOWBIZ

Fjolla Morina bën ndërhyrje tjetër estetike?

Këngëtarja Fjolla Morina kohëve të fundit ka qenë shumë e përfolur për jetën e saj private.

Ajo deklaroi hapur lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, gjersa edhe vazhdimisht gjatë këtyre ditëve ka publikuar me të fotografi në rrjetet sociale.

Fjolla ndërkohë po vazhdon të vuajë masën e dënimit me arrest shtëpiak në Kukës, deri në një vendim të dytë të Gjykatës së Kukësit.

Së fundmi,Fjolla Morina ka publikuar në InstaStory një foto, ku shihen buzët e saj të fryra, ndërsa ka etiketuar doktoreshën e estetikës në këtë fotografi.


Këngëtarja ka realizuar ndërhyrjen e radhës në buzë, duke u dhënë formën që ajo dëshiron të ketë dhe shihet që është ndarë e kënaqur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top