SHOWBIZ

Fjolla Morina denohet me 6 vite burg.

Fjolla Morina është dënuar nga gjykata e Kukësit me 6 vite burg në mungesë për “trafikim të armëve dhe municioneve.”

Nga ana tjetër, avokatja e këngëtares kërkoi dënim me gjobë.

Vendimin do ta ankimojmë në Apelin e Shkodrës”, u shpreh avokatja.

Kujtojmë se Fjolla Morina prej 2 muajsh është në kërkim nga policia shqiptare, por kjo nuk e ka penguar në asnjë moment që të shijojë jetën e saj. Së fundmi ajo po shijon pushimet në Dubai me partnerin, i cili e ka surprizuar Fjollën në mënyrën më të bukur të mundshme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top