SHOWBIZ

Fjolla Morina drejt martesës me biznesmenin Fisnik Syla, organizojnë dasmën muajin tjetër.

Lidhja e saj me biznesmenin Fisnik Syla dhe dedikimet e shumta ndaj njëri-tjetrit në rrjetet sociale, i kanë kthyer dyshen në fjalë në një ndër çiftet më të diskutuara të showbizit.

Duket se Fjolla dhe Fisniku janë drejt një hapi më serioz të jetës – atë të martesës.

Ata do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në fillim të muajit dhjetor.

Çifti kanë menduar organizimin e dasmës së tyre në Shqipëri, ku Fjolla edhe aktualisht vuan dënimin e masës “arrest shtëpiak”, pas ngjarjes famë keqe të zënies me armë nga organet e rendit, në kalimin e pikës kuftitare Kosovë-Shqipëri

Gjithashtu ceremonia do të jetë private dhe me jo shumë persona të ftuar, nën respektimin e masave pandemike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top