SHOWBIZ

Fjolla Morina po bëhet nënë për herë të tretë?

Së fundmi këngëtarja ka treguar se ka udhëtuar drejt Dubait me partnerin e saj, Fisnik Syla. Ajo ka publikuar disa imazhe nga ky udhëtim dhe ka zbuluar se ka takuar një nga aktorët më të njohur të Hollywood-it, Steven Seagal. Ajo ka postuar në Instagram foto me aktorin dhe Fisnikun. Këngëtarja ka treguar se Seagal e ka pyetur se nga vjen dhe ajo i është përgjigjur me krenari nga Shqipëria.

Mirëpo, në fotot e Fjollës në Dubai, të gjithëve i kanë ngelur sytë tek barku i rrumbullakosur i Fjollës.

Ndjekësit kanë nisur të dyshojnë për faktin që Fjolla dhe Fisniku po e mbajnë të fshehtë, por shumë shpejt do të bëhen me një bebush.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top