SHOWBIZ

Fjolla Morina “reklamon” unazat e dhuruara nga i dashuri i ri, dasmën e paralajmëron.

Para pak ditësh Fjolla Morina bëri publike lidhjen e saj të re.

Së fundi, ajo ka njoftuar se po bën përgatitjet e saj për dasmë.

Fjolla duket se po shijon një romancë të mirë dhe është e lumtur pranë personit të zemrës Fisnik Sylës.

Fjolla është nënë e dy vajzave, derisa partneri i saj baba i dy djemve.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top