SHOWBIZ

Genc Prelvukaj publikon këngën e re.

Genc Prelvukaj është njëri ndër këngëtaret më të pëlqyer në vend për shkak të stilit të tij dhe zhanrit që ai këndon.

Sot ai ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Apokalipsa”.

Ajo vjen e realizuar edhe me një video, e për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vet Genci.

Ndërkaq kënga është pritur mjaftë mirë edhe nga publiku, duke i shkruar kështu shumë komente pozitive.

Ndërkaq kujtojmë se këtij projekti muzikor i erdhi pas infektimit të tij me Covid-19. Ai tani është drejt shërimit dhe gjendja po i përmirësohet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top