SHOWBIZ

Genta Ismajli befasohet nga i dashuri për festën e 28 Nëntorit.

Këngëtarja e njohur shqiptare,Genta Ismajli,po vazhdon të shijojë periudhën më të bukur të jetës së saj me të dashurin turk Huseyin Usta.

Çifti janë mjaftë aktiv dhe të ndjekur në rrjetet sociale,përmes të cilave ndajnë momente të ndryshme nga jeta e tyre e përditshme.

Së fundmi, Genta ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory dhuratën e veçantë që partneri i saj, kishte përgatitur për të.

Bëhet fjalë për një tortë të gatuar nga vet Huseyin, në mbishkrimin e së cilës shkruhej “Urime 28 nëntori”.

Mesa duket, biznesmeni turk është familjarizuar mjaft mirë me festat kombëtare shqiptare si dhe traditën dhe kulturën e vendit prej nga vjen e dashura e tij.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top