SHOWBIZ

Genta Ismajli pendohet për videon që publikon me lëvizje provokuese dhe më pas e fshin.

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli është shumë aktive dhe ndan çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Viteve të fundit, postimet e saj më të shpeshta janë ato me të dashurin e saj, biznesmenin e njohur turk Huseyin Usta.

Mirëpo së fundmi, këngëtarja publikoi fillimisht një video, nga ku më pas u pendua dhe e fshiu menjëherë.

Bëhet fjalë për një video ku ajo shfaqet me bikini e shtrirë në kuzhinë, teksa bën lëvizje provokuese.

Videoja në fakt është publikuar në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram, por që më pas nuk dihet se për çfarë arsye u fshi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top