SHOWBIZ

Gentjana Gjergji së shpejti me projekt të ri!

Këngëtarja e njohur Gentjana Gjergji është shumë e pëlqyer për publikun dhe që njihet për zërin e saj të mrekullueshëm,disa ditë më parë përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka paralajmëruar që në mbrëmjën e së shtunës të 15 majit do të sjellë një projekt të ri.

Ajo ka postuar një pjesë të vogël të këngës ku shihet të jetë mjaftë ritmike dhe padyshim që do të jetë hiti i kësaj vere.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top