SHOWBIZ

Gigi Hadid dhe Zayn Malik shfaqen për herë të parë bashkë në foto me vajzën.

Gigi Hadid ka ndarë më në fund një fotografi të vajzës të sapolindur të saj dhe të dashurit Zayn Malik.

Çifti i cili mirëpriti foshnjen e tyre në shtator,pozuan për Halloween me të voglën e tyre.

Gigi ndau një foto të ëmbël familjare në Instastory për të treguar kostumet e tyre, ndërsa vajza ishte veshur si Hulk, me një veshje jeshile.

Halloween im i parë’, shkroi modelja krahas fotos. Gigi dhe Zayn njoftuan lindjen e vajzës së tyre në mediat sociale duke thënë ‘ajo tashmë ka ndryshuar botën tonë’.

Zayn Malik shkroi: “Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim. Mirënjohës për të, krenar që është e imja dhe mirënjohës për jetën që do të kemi së bashku.”

Gjithashtu është raportuar se Gigi lindi në fermën e familjes së saj në Pensilvani, ku ajo kishte qëndruar gjatë izolimit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top