SHOWBIZ

Gigi Hadid ka një ‘mesazh’ për Zayn Malik

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u ndanë vitin e kaluar mes akuzave se ai kishte goditur nënën e saj Yolanda – por që atëherë janë fokusuar në bashkë-prindërimin e vajzës së tyre.

Gigi Hadid bëri një postim të rrallë për ish-bashkëshortin e tij mes zërave se është në një romancë të re me Leonardo DiCaprion. Supermodelja postoi një foto tortës së vajzës së saj dhe Zayn, Khai-t, për ditëlindjen e saj të dytë.

“Engjëlli ynë i vogël sot mbushi 2 vjeç”- shkroi Gigi krahas fotos, ku etiketoi edhe këngëtarin e “Pillowtalk.”

Torta nga përfshinte personazhe Peppa Pig të bëra nga fondante dhe krem. Kjo nuk është hera e parë që Gigi bën diçka publike për Zayn kur bëhet fjalë për momentet e veçanta të vajzës së tyre.

Në Ditën e Babait, ajo ndau një foto të rrallë në InstaStory të dyshes baba-bijë.

Pretendohet se ndarja e çiftit erdhi nga ‘tensioni’ i shkaktuar nga Zayn që akuzoi Yolandën, nënën të Gigi-t për zbulimin e lajmeve të shtatzënisë së tyre në vitin 2020, gjë që çoi në grindje ku ylli i “Real Housewives” pretendon se Zayn e goditi atë.

Zayn i ka mohuar akuzat e saj, duke thënë se shkëmbimi i tyre ishte thjesht ‘fjalë e ashpër’.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top