SHOWBIZ

Gjesti i Ledrit ia ‘prishi’ edhe këtë vit ditëlindjen Sarës!

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, festoi 29-vjetorin e saj të lindjes me një festë fantastike ku mblodhi të afërm e miq.

Ata festuan deri vonë dhe në rrjete sociale nuk munguan pamjet nga super organizimi, të cilin Sara e shijoi në maksimum.

 Edhe kësaj here ishte Ledri ai që ia fiku Sarës qirinjtë e tortës.

Krahas fotos ku Ledri shkon drejt Sarës me tortë në dorë dhe fryn qirinjtë, partnerja e reperit shkruan:

“Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top