SHOWBIZ

Gjiko “gjuan” pa hezituar! Tregon se me kë nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Këngëtari dhe reperi Gjiko, ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën.

As Gjiko nuk i shpëtoi lojës “paint ball”.

Ai është pyetur, se cili nga këngëtarët është më i dobët sipas tij.

Ai nuk ka hezituar dhe ka gjuajtur Dj Blunt dhe Real 1.

Reperi Gjiko po ashtu është “ngacmuar” edhe në një pyetje, e cila ishte: “Me cilin nga këngëtarët këtu nuk do të bashkëpunoje kurrë?”.

Ai gjuajti Robertin,kështu duke përfunduar se nuk i pësrshtaten rrymat e muzikës të cilat këta të fundit i këndojnë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top