SHOWBIZ

“Gjynah”,projekti më i ri nga Burak Vehapi dhe Grupi Fama.

Ai njihet për suksese në të gjitha projektet e tij e më së shumti me balada.Rreth dy ditë më parë këngëtari i njohur dhe shum i dashur për publikun Burak Vehapi dhe Grupi fama kanë sjellur bashkëpunimin e rradhës që titullohet “Gjynah”e cila u lansua me videoklip.

Teksti dhe muzika u realizua nga Valon Biba, kurse për orkestrimin është përkujdesur Wirusi, videoja është realizuar nga Red Bird Film dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Baresha Music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top