SHOWBIZ

Gjysmë milion klikime bashkëpunimi mes Lule Mustafës dhe Albrim Llapqevës.

Lule Mustafa dhe Albrim Llapqeva së fundmi kanë publikuar projektin e tyre “Popturi 2021″dhe që për kohë të shkurt ka arritur mbi 500.000 shikime.

Kënga është e zhanrit popullorë dhe klipi i tyre është punuar nga kompania e mirënjohur Baresha.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top