SHOWBIZ

Ish-banorja e “Big Brother” bëhet nënë për herë të parë

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Gerta Shino është një personazh shumë aktiv në rrjete sociale si dhe me videot që publikon në “Youtube”. Së fundmi, ajo ka shpërndarë një lajm mjaft të ëmbël.

Gerta është bërë nënë për herë të parë.

Gjithashtu, ajo ka bërë me dije se foshnja e saj ka lindur më 18 qershor. Gerta ka postuar dhe foto të ëmbla me foshnjën e saj të sapolindur. Mirëpo, ish-banorja e “Big Brother Albania” nuk ka dhënë detaje lidhur me gjininë e bebes.

“Unë këtë e bëra kastile. 18.06.2022”, shkruan ajo.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top