SHOWBIZ

Ismet Balaj publikon projektin e tij më të ri.

Ismet Balaj këngëtar i njohur për publikun gjatë ditës së djeshme ka sjellur këngën e tij më të re që titullohet “M’ka mbet loti n’faqe”,e cila u lansua me videoklip.

Teksti dhe muzika u përgatit nga vetë këngëtari Ismet Balaj,violinë Mentor Sulejmani,orkestrimin Vedat Lushtaku ,për videoklipin u përkujdes Dream Films dhe u publikua në kanalin zyrtar të Baresha Network.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top