SHOWBIZ

Ismet Balaj sjellë projektin e ri “Potpuri”.

Këngëtari i njohur Ismet Balaj gjatë ditës së sotme publikon projektin e tij më të ri Popturi dasmash që do të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

Ai njihet edhe për bashkëpunimet me emrat më të njohur të estradës tonë siç janë Dafina Dauti, Shemi Ilirët dhe me shumë artistë tjerë që padyshim kanë rezultuar gjithmonë të suksesshëm.

Gjithashtu pritet që së shpejti të lansoj edhe shum projektet të reja në bashkëpunim më Produksionin Donjeta.

Shpresojmë të ju pëlqej,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top