SHOWBIZ

“Je katundare”kënga më e re e Gazmend Ramës dhe Ariana Zenunit.

Gazmend Rama zë i njohur në vendin tonë dhe shumë i dashur për publikun së fundmi ka publikuar një seri këngësh në kanalin e tij në YouTube,ndërsa afër dy javë më parë ka sjellë projektin e tij më të ri të titulluar “Je katundare”,në bashkëpunim me këngëtaren Ariana Zenuni.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top