SHOWBIZ

Juli kërkon me këmbëngulje rikthimin e Teas në “Për’puthen”.

Tea ka qenë një nga emrat më të përfolur kohët e fundit, edhe pse ka qëndruar larg ekranit. Ndarja e saj nga Bearti është diskutuar gjatë

Megjithatë, Tea ka adhurues të fshehtë, madje edhe brenda “Për’puthen” që kërkojnë rikthimin e saj.

Tea ka zhvilluar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli. Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë. Mirëpo Tea ja ka “prerë ëndrrat” në mes Julit me përgjigjen e saj.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është përgjigjur ajo.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top