SHOWBIZ

Justin Bieber paguan shumën marramendëse në Greqi!

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey aktualisht ndodhen në Greqi ku dhe po i shijojnë në maksimum pushimet e  tyre. Çifti i njohur po qëndron në një hotel që kushton 1400 dollarë nata. Ylli i popit u fotografua në momente të ngrohta duke shkëmbyer puthje me modelen.

Kujtojmë se dyshja u kurorëzuan me martesë në vitin 2018-të. Asokohe të dy ata ishin shumë të rinj në moshë për të marrë një vendim aq të madh për jetën, ndaj u komentuan gjerë e gjatë për këtë fakt.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top