SHOWBIZ

Justin dhe Hailey do bëhen prindër?

Justin Bieber po shijon ditët e nxehta të verës së bashku me bashkëshorten e tij, Hailey Bieber. Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve në këto momente relaksi të këngëtarit ishte një foto e tij e publikuar në “Instagram” më të cilën ngjalli dyshimet e të gjithëve.

“Mami dhe babi”, shkroi ai në foton me Hailey-n dhe rrjeti po “ziente” nga dyshimet se dyshja do të bëhen prindër për herë të parë.

Pasi ky lajm mori dhenë, Hailey vendosi që t’I jepte fund thashethemeve.

“Mendoj se duhet ta ndryshosh këtë titull në Mami dhe Babi i Qenit para se dikush ta keqkuptojë”, shkroi ajo

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top