SHOWBIZ

“Kafja e përhajrit”,motrat Burrniku lansojnë këngën e re.

Këngëtaret e njohura Hyrjeta dhe Albina Burrniku nuk e kanë ndërmend të ndalen duke sjellur projekte të mrekullueshme dhe shumë të suksesshme.

Gjatë ditës së sotme kanë sjellur projektin e tyre më të ri që titullohet “Kafja e përhajrit”e interpretuar në mënyren më të mirë të mundshme dhe padyshim që edhe ky projekt do të jetë njëri ndër hitet e verës 2021.

Për videoklipin është kujdesur DArt channel,Tesktin Edon Sejdiu,muziken dhe orkestrimin Arti Rec dhe është publikuar në kanalin zyrtar të Baresha music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top