SHOWBIZ

Kanye West dhe Irina Shayk fotografohen për herë të parë bashkë.

Pas lajmeve se janë në një lidhje, Kanye West “kapet mat” me modelen Irina Shayk në Francë.

Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të të West.

Mediat e huaja raportuan se ata u panë duke ecur në pronën e një hoteli luksoz me një grup personash të tjerë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top