SHOWBIZ

Kanye West humbi 2 bilion dollar në një ditë

Kanye West është personi më i përfolur në rrjetet sociale së fundmi dhe për këtë biem dakord të gjithë.

Reperi ka trazuar një botë të tërë me komentet e tij antisemitike dhe raciste. Teksa shumë kompani dhe personazhe të njohur janë vendosur përballë tij, duket se ai nuk ka ndërmend të ndalojë.

Së fundmi me anë të një postimi në Instagram, Kanye i ka kthyer përgjigje biznesmenit dhe CEO-s së kompanisë “Endeavor” Ari Emanuel, i cili u shpreh se sëmundja mendore nga e cila vuan reperi nuk i justifikon veprimet e tij.

“Ari Emanuel, unë humba 2 bilion dollarë në një ditë. Dhe jam akoma gjallë. Kjo është një përgjigje dashamirëse. Unë ende të dua, Zoti gjithashtu. Lekët nuk më bëjnë mua, njerëzit janë me mua,”-shkroi Kanye

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top