SHOWBIZ

Kanye West vendos foto profili njërën prej anëtareve të familjes Kardashian

Tentativat e Kanye West për t’u rikthyer me Kim Kardashian nuk kanë kursyer as ish-vjehrrën e tij, Kris Jenner.

Nëse do t’i hidhni një sy profilit zyrtar të reperit në Instagram do të shikoni që ai ka vendosur si foto profili mamanë e Kimit.

Jo vetëm kaq! Kanye i ka kushtuar edhe një story ku shkruan:

“E postova Kris me mendimin e paqes dhe respektit. Le ta ndryshojmë historinë.”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top