SHOWBIZ

 “Kapen mat” bashkë EmRata dhe Pete

Sërish e gjithë vëmendja tek Pete dhe Emily Ratajkowski. Së fundmi, dyshja janë kapur bashkë për herë të parë të cilët janë shfaqur mjaft të dashur krah njëri-tjetrit. Ata u fotografuan janë apartamentit të modeles së njohur në New York City.

Kujtojmë se komediani i njohur ka qenë më herët në një lidhje dashurie me super yjet e showbizit si Kim Kardashian, Ariana Grande, Kaia Gerber etj.

Pete dhe EmRata ishin veshur kaq thjesht dhe dukeshin shumë të buzëqeshur.

Për më tepër shihni fotot.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top