SHOWBIZ

Kejvina Kthjella pranon se ka ndërhyrje estetike.

Së fundmi, Kejvina na ka treguar përmes një videoje të realizuar në rrjete sociale se ka kryer një ndërhyrje estetike. Pa komplekse dhe pa tërësisht pa doreza, ajo ka lënë të kuptohet se ka bërë një ndërhyrje në buzë.

“Buzët si qershi nga (emri i doktorit italian)”, ka shkruar modelja të cilës mesa duket po i pëlqejnë aq shumë buzët e saj “të reja”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top