SHOWBIZ

Kënga shqiptare që thyen rekord arrinë 600 milion klikime.

Dhurata Dora ka bashkëpunuar me emra të njohur të muzikës ndërkombëtare dhe falë kësaj ka arritur të bëhet e njohur në shumë vende të botës.

Suksesi i këngës “Zemër” vijon dhe pse kanë kaluar plot dy vite nga publikimi i saj. Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Dhurata Dorës me Soolking. Suksesin e madh të këngës e tregon edhe numri i madh i klikimeve në kanalin “Youtube” pasi ka arritur të mbledhë më shumë se 600 milionë klikime.

Ky lajm padyshim që e ka bërë shumë të lumtur Dhuratën, e cila gëzimin e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top