SHOWBIZ

Këngëtarja Albulena Ukaj në lidhje dashurie me ish-konkurrentin e Përputhen

Ish-konkurrenti i Përputhen, Mevlan Shaba është në lidhje me këngëtaren nga Kosova, Albulena Ukaj.

Çifti më nuk fshehin asgjë dhe po ndajnë momente romantike së bashku në publik.

Madje këngëtarja bionde i referohet Mevlanit si burri i saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top