SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri, raportohet se e tradhtoi

“E News” raporton se Billie Eilish i ka dhënë fund lidhjes me Matthew Tyler! Ky i fundit ka publikuar një Story së fundmi ku i është përgjigjur fansave të Billie që e akuzuan për tradhti ndaj këngëtares.

“Fakti që mijëra njerëz marrin kohë nga dita e tyre për të shkruar gjërat më të urryera për dikë që nuk e njohin, është gjëja më e ulët që mund të bëni,” shkroi aktori.

Më pas ai vijoi: “Jetoni jetën tuaj”.

Matthew iu drejtua drejtpërdrejt thashethemeve për tradhti, duke shkruar: “Askush nuk tradhtoi askënd. Marrëdhëniet mbarojnë. E thjeshtë. Krijimi i thashethemeve dhe gënjeshtra në internet është e rrezikshme”.

Matthew, 30 vjeç, dhe Billie, 20 vjeç, e mbajtën lidhjen e tyre të fshehtë, ku të dy fillimisht ndezën thashethemet për romancë në prill të vitit 2021, teksa u panë së bashku në Kaliforni duke porositur kafe

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top