SHOWBIZ

Këngëtarja shqiptare martohet në fshehtësi të plotë.

Këngëtarja shqiptare Xheisara, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar lidhjen e saj të dashurisë me martesë. Pamjet nga cermonia private e saj i ka zbuluar një ndër mikeshat e artistes dhe akoma nuk dihet se kush është mashkulli që i ka vjedhur zemrën.

Nga imazhet e publikuara vihet re se Xheisara shkëlqen me fustan të bardhë dhe rrezaton lumturi në ditën e saj më të bukur.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top