SHOWBIZ

Kida se shpejti me disa projekte të reja.

Kida është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në vend, kjo për shkak stilit të saj të veçantë dhe punës së palodhshme që ajo bënë.

Së fundnmi ajo ka paralajmruar për një projekt të ri në bashkëpunim me reperin e njohur Ledri Vula, këtë suprizë e ka zbuluar producenti i këngëtares Mixey.

Ai ka treguar se Kida po vjen jo me një, por me shumë projekte për të cilat fansat janë bërë shumë kuriozë.

Mixey e ka bërë të ditur përmes një foto në llogarinë e tij në Instagram ose më saktësisht në Instastory.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top