SHOWBIZ

Kim Kardashian humbet ekuilibrin, bie në ujë.

Kim Kardashian po shijon pushimet dhe nuk ngurron aspak që të ndajë me fansat momente gjatë tyre.

Së fundmi, ylli ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë “surf”. Në një moment, Kim ka humbur ekuilibrin dhe është zhytur në det dhe kjo video po bën xhiron e rrjetit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top