SHOWBIZ

Kim Kardashian jep lajmin tronditës për motrën e saj

Khloe Kardashian pati mbështetjen e motrave të saj gjatë episodit shpërthyes të së mërkurës në “The Kardashians”, pasi Kim zbuloi bombën më të fundit të mashtrimit të Tristan Thompson.

Skenat përmbyllëse të episodit të serialit panë kamerat që vrapuan drejt palestrës së Kim në orët e para për të kapur reagimin e yllit ndaj raportit ekskluziv të “Daily Mail” në dhjetor 2021 në lidhje me një padi për atësinë që përfshin Thompson, 31, dhe trajneren personale, Maralee Nichols.

Pasi ndanë lajmin me Kourtney dhe Kylie, po aq të tronditura, motrat e quajtën Tristanin “personin më të keq në planet”.

Ai e tradhtoi Khloen për herë të tretë dhe për shkak se u bë baba i një fëmije tjetër, Kim foli për Tristanin duke mos i kursyer sharjet.

Khloe kishte thënë “çdo gjë në jetën time është në një vend vërtet të mirë tani”, pasi mori pjesë në një sesion fotografik, por mëngjesin tjetër, ajo mëson se Tristan e ka tradhtuar për herë të tretë.

Thuhet se Tristan tradhëtoi Khloen në ditëlindjen e tij.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top