SHOWBIZ

“Kolazh dasmash”,projekti më i ri i Bardhe Gega.

Bardhe Gega një këngëtare e suksesshme rreth një muaj më parë ka publikuar projektin e saj më të ri “Kolazh dasmash”në bashëpunim me produksionin Donjeta,kjo këngë është pëlqyer shumë nga publiku.Është mjaftë ritmike dhe e përshtatshme për darsmat e kësaj vere.

Për orkestrimin është përkujdesur Vedat Lushtaku.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top