SHOWBIZ

Konfirmohet lidhja e Robert Berishes me Laureta Maqedoncin

Ka disa ditë që Robert Berisha trazoi rrjetin duke konfirmuar që ka nisur lidhje të re dashurie.

Në një emision ai zbuloi se e dashura e tij quhet Laureta.

Mediat rozë hulumtuan dhe zbuluan që e dashura e tij është modelja Laureta Maqedonci.

Ndërsa, ky lajm u vërtetua edhe nga modelja me anë të një postimi në Instastory.

Ajo e postoi Robertin ku për mbishkrim i ka vendosur një zemër të bardhë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top